Jesteśmy ekspertami w branży Fitness i Medical Fitness

Wyłącznym dystrybutorem najlepszych marek sprzętu treningowego i diagnostycznego do siłowni, klubów fitness, klubów sportowych, centrów rehabilitacji, hoteli oraz firm.

Reprezentujemy na polskim rynku renomowane i uznane w Europie firmy, jak:

Dr.Wolff® – Sport i Prewencja, to przodujący producent urządzeń do Medical Fitness w Europie. Koncepcja treningu pleców oraz systemy diagnostyczne Dr.Wolffa® (Back-check®,Leg-check®), znajdują wyjątkowo dużą akceptację i zastosowanie zarówno w ośrodkach rehabilitacyjnych jak również klubach fitness na terenie Niemiec, Austrii, Hiszpanii, Francji a nawet Chin.

SportMed AG, która w swoim portfolio ma takie produkty jak Mobeefit oraz Mobeemed - czyli nowoczesny system do pomiaru zakresu ruchu stawów.

Physioloop - oferuje urządzenia i akcesoria do treningu funkcjonalnego, gwarantujące wiele możliwości ćwiczeń o różnym stopniu zaawansowania.

Stale się rozwijamy, poszerzamy naszą ofertę aby zapewnić swoim Klientom kompleksową obsługę. Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość, a co za tym idzie wierność produktom Made in Germany.

Dlatego w ostatnim czasie nasza firma została wyłącznym dystrybutorem renomowanej marki na rynku fitness, jaką jest  gym80.

gym80 to urządzenia klasy premium. To produkty i koncepcje oparte na 40-letnim doświadczeniu i intensywnej współpracy z zawodowymi sportowcami.

Marka gym80 ma w swojej ofercie ponad 300 urządzeń, rozpoczynając od maszyn stosowanych do treningu funkcjonalnego, crossfit, cardio, po ogromny wybór klatek i półklatek typu Rack oraz wolnych ciężarów i akcesoriów.

gym80  to zdobywca wielu nagród i wyróżnień w branży fitness.